باش با ما - مدل های جدید مانتو

باش با ما

مدل های جدید مانتو

مدل های زیبا مانتو مخصوص تابستان

مدل مانتو بالی و دامن چهل‌تکه

 این مانتو از جنس پارچه ویسکوز تریکو است؛ مانتویی اسپرت،  سبک و همه جا پوش.

آریا تاک:دامن از جنس نخ است که ابتدا از طریق چهل تکه‌دوزی، پارچه‌سازی شده و بعد این پارچه هزار رنگ به دامن تبدیل می‌شود. نوارهای مشکی بین طبقه‌های دامن، آن را از شلوغی درمی‌آورد و جلوه و رنگ‌های آن را بیشتر و مشخص‌تر می‌کند. جالب بودن این مجموعه در ترکیب‌کردن یک مانتوی مد روز با دامنی سنتی است که هر تکه تکمیل‌کننده شخصیت تکه دیگر است،

در ضمن هر کدام به تنهایی هم قابل استفاده است. مانتو بالی را می‌توانید با شلوارهای جین یا پارچه‌ای بپوشید و همچنین دامن چهل تکه را می‌توانید با مانتوهای دیگر خود ست کنید. فقط یادتان باشد که ساده باشند؛ هردو باید آزاد باشند.

95009 106 مدل های زیبا مانتو مخصوص تابستان___________________________________________________________________________

خنکی دلپذیر در گرمای روز

مدل مریم-پارچه وال، بدون آبرفت و رنگ ثابت. بسیار خنک و مخصوص روزهای گرم تابستان. این مانتو برای سلیقه‌های مختلف طراحی شده. با شلوار یا ساق برای طرفداران تیپ اسپرت و با دامن یا دامن شلواری برای تیپ‌های هنری. در رنگ‌های مشکی، قهوه‌ای – سماقی، سبز و طوسی و تک‌سایز.

95010 942 مدل های زیبا مانتو مخصوص تابستان

___________________________________________________________________________

برای اهالی هنر

مدل ست بته جقه شال های نخی ریز بافت با حاشیه ای زیبای بته جقه به همراه استرهای ساده رنگی برای با دوام کردن و ریزش دار کردن و همچنین ایجاد تضاد رنگی با قسمت رویه که باعث جلوه دارتر شدن مجموعه می شود . فری سایز ودر رنگ های مختلف مثل زرشکی ، قرمز ،مشکی ، آبی وو کرم و…مانتویی خاص مخصوص مهمانی ها و مکان های هنری .

95012 605 مدل های زیبا مانتو مخصوص تابستان


مدل مانتو


برچسب‌ها: مدل مانتو, مانتو تابستانی, مانتو جدید, مانتو اسپرت
+ نوشته شده در  یکشنبه بیست و پنجم تیر ۱۳۹۱ساعت 0:39  توسط   |